Komunikat | Akademia Piłkarska - Stal Rzeszów

Komunikat

Szanowni rodzice,
Od września tego roku wprowadzamy nowe zasady, które będą obowiązywać podczas zajęć w naszej Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów S.A. 
Ze względów organizacyjnych oraz szkoleniowych, począwszy od dzisiaj 4.09.2017 r., trenerzy oraz zarząd akademii bardzo prosi o pozostanie poza terenem boisk treningowych w czasie, kiedy są prowadzone treningi. Dotyczy się do każdej grupy treningowej (za wyjątkiem najmłodszych grup, o których poniżej).

Decyzja jest podyktowania troską o stworzenie możliwie jak najlepszych warunków do treningów naszym zawodnikom, a Państwa dzieciom. Powierzenie nam rozwoju sportowego Państwa dzieci, jest wyrazem zaufania jakimi darzycie Państwo trenerów oraz całą Akademię za co bardzo jesteśmy wdzięczni. Jednak przebieg zajęć treningowych ich układ, prowadzenie, wskazówki dla zawodników ich ocena i pomoc podczas treningów leży wyłącznie w kompetencjach trenera. 
Decyzja ta, jest również podyktowana sprawami organizacyjnymi. Jak Państwo doskonale wiedzą, boisko treningowe Stadionu Miejskiego, jest od tego roku od 19:30 dostępne także dla innych rzeszowskich akademii i szkółek piłkarskich. Wiele razy dochodziło do sytuacji, kiedy w połowie treningów na boisku poza naszymi trenującymi zawodnikami, dookoła stała niezliczona liczba rodziców i dzieci, a nawet rodziców z wózkami oraz psami niejednokrotnie spuszczonych ze smyczy. 
Akademia Piłkarska Stal Rzeszów S.A. w trosce o dobre imię klubu, rozwój Akademii bardzo prosi o uszanowanie tej decyzji i pozostanie poza terenem boisk treningowych podczas zajęć. Wszystkich rodziców zapraszamy na balkon nowej trybuny skąd bardzo dobrze widać przebieg treningów. W grupach najmłodszych 2010-13 na terenie boiska może zostać wyznaczona przez trenera trójka rodziców z rady rodziców, która będzie mogła pomagać najmłodszym zawodnikom i ich trenerom. 
Podczas meczów i turniejów oczywiście boiska są otwarte. Czekamy i wierzymy, że po wielu latach doczekamy się trybuny, która zwiększy Państwa komfort podczas oglądania meczów, a także rozwiąże wiele w kwestii organizacji zajęć sportowych.
Jednocześnie bardzo prosimy rodziców innych akademii o nie wchodzenie na boisko treningowe podczas zajęć piłkarskich Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów S.A.

Z wyrazami szacunku,
trenerzy oraz zarząd klubu Stal Rzeszów S.A.

Comments are closed.